pogop : gorzej jak cie ktoś wystraszy podczas

Informacje

Dodany: 2018-02-20
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
pogop : gorzej jak cie ktoś wystraszy podczas

Śmiem twierdzić, że foodtrucki zajeżdżające czasem pod markety są czystsze. Jednym razem stoły są czyste, innym razem podłogi i stoły zasyfione, właśnie tą surówką. @ grubasnasilowni : jak polecasz jedzenie z giełdy to ja nie spróbuję polecanego przez Ciebie hamburgera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ samuraj24 : może wiedziały, że rodzice to sknery i chuj będzie, a nie zabawki bo "hurr pjenjendzy ni ma, meble nowe mosz to się ciesz", więc miały wyjebane w meble. Jarałem się tym i po latach sobie odświezyłem ten serial. Wracając jednak do # citify i # androiddev , chcielibyśmy znowu zwrócić się do ekspertów od # ux # design jak i standardowych użytkowników opinię nowej propozycji wyglądu widoku wydarzenia.

@ pogop : gorzej jak cie ktoś wystraszy podczas snu to nieźle przyp###sz w ten blat( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak chcesz użyć ten napis tylko do jakiegoś nagłówka to nie lepiej użyć jakiegoś zwykłego fonta w wersji bold i na to nałożyć brushami takie odpryski i plamy? Po prostu boli mnie głowa jak mam wybierać te wszystkie kolory, meble, panele i inne pierdoły, a nie chcę też mieć mieszkania studenckiego...

Pytanie: ile policzy sobie architekt wnętrz za urządzenie mieszkania ~35 metrów (salon z aneksem, sypialnia i łazienka) od zera (stan deweloperski)? Jak jest jeden komentarz, to nie da się przewinąć). Ciągle bawię się z progowaniem i tak dalej... jakieś sugestie?

Jednakże nie mam już pomysłu jak uzyskać taki efekt jak na koszulce. Proszę mi odpowiedziec, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć?

Top