Łóżko samochód, Łóżeczko dziecięce, chodziki dla niemowląt

img

Łóżko samochód, Łóżeczko dziecięce, chodziki dla niemowląt

Facet mówi, że bardzo lubi dzieci i chciałby mieć ich więcej, jednocześnie nie mając pracy. Bierzesz go na wspólne zdjęcie z fajnym samochodem) nie musi oznaczać, że jesteś dobrym rodzicem.

Spędzają razem czas jako rodzina, na zdjęciach się uśmiechają i wydają się być zadowolone. My tu śmichy chichy ale ze zdjęć na facebooku nie wygląda na jakąś wielką patologię. Zapytaj psychologa co sądzi zrujnowanej psychice dzieci i jak to wpłynie na ich rozwój.

@ LostHighway : No chyba jak masz wybór rodzic niepatologiczny a biedny versus dom dziecka to nie ma i nigdy nie było wątpliwości jak to powinno wyglądać? @ who_cares2 : zapytaj psychologa co sądzi zrujnowanej psychice dzieci i jak to wpłynie na ich rozwój. - Alergia leczona od wielu lat bez efektów (dlatego codziennie zatkany nos, ból głowy)

- Dziecięcy głos (lvl >20) oraz taki jak przy ściśniętym palcami nosie. Co pewien czas robię sobie mały przegląd powodów przez które mam depresję / podejrzenia nerwicy. @ natrol a mi nikt nie powiedział i jak wróciłem po paru tygodniach to już go nie było.

@ AlgorytmPrima Nie ma za bardzo za co tego banować, w końcu nie jest to niezgodne z regulaminem... Czy to było tak cały czas, i zwyczajnie mnie już zaczął ten poziom debilizmu irytować? Znajdzie się taka debilka z papierosem w ręku i zapierdala po całym przystanku w te i we wte jakby kadzidło trzymała.

@ Towarzysz_Moskwin Wydział Szkalowania Narodu Polskiego już dawno miał iść do likwidacji ale agentura i krety mają się dobrze.

Strony podobne tematycznie:
  • Łatwiej jest przemalować niż zdzierać tapety i zaczynać Łatwiej jest przemalować niż zdzierać tapety i zaczynać
  • Może i środek był drastyczny Może i środek był drastyczny
  • Recenzja restauracji i browaru Recenzja restauracji i browaru
  • Zasłony dla dzieci i firanki Zasłony dla dzieci i firanki
  • Krzesełka dla dzieci i tablice dziecięce Krzesełka dla dzieci i tablice dziecięce
Top