Materac dziecięcy i łóżeczka dla dzieci

Informacje

Dodany: 2018-05-25
Kategoria: meble dla dzieci

Tagi dla artykułu
Materac dziecięcy i łóżeczka dla dzieci

Materac dziecięcy i łóżeczka dla dzieci

Komoda po demontażu przewijaka będzie samodzielnym meblem na wiele lat.

Każdy zestaw zakupiony w wersji niemowlęcej można łatwo zmienić dla dzieci w wieku od 3 lat. Prezentowane pokoje dziecięce obrazują nam w jaki sposób meble rosną razem z dziećmi. Modele można pobierać po zarejestrowniu się w naszej Strefie Architekta.

Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów nieustannie poszerzamy ofertę nowe kolekcje mebli, aby każdy mógł znaleźć produkt odpowiedni dla swojego dziecka. Warto pamiętać tym, że mebelki dziecięce muszą być wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dlatego zabraliśmy się za ulepszenie naszego asortymentu rolet i zasłon, aby twoje okna stały.

Nasza oferta jest selekcją sprawdzonych marek polskich i zagranicznych stawiających na czele jakość wykonanych mebli, a tym samym bezpieczeństwo naszych pociech. Meble dla dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne, aby nic nie zakłóciło radości z zabawy. Gdy nasz szkrab jest na tyle duży, aby przenieść się do łóżka dziecięcego (i być krok bliżej do dorosłości), wyszukajmy łóżeczka dla dzieci, które nie będzie za wysokie, aby dziecko bez trudu mogło się na nie wdrapać.

Grawery nadają unikalny charakter meblom, dlatego też alternatywą dla kolorowych wzorów będą kolekcje X One, X White i X Green, w której proste linie definiują nowoczesne meble młodzieżowe. Dlatego też nasze łóżeczka dla dzieci mają specjalne udogodnienia. Nie tylko podczas snu, ale również podczas zabawy czy wypoczynku.

Materac dziecięcy to mebel, którym w Mebliku poświęcamy szczególnie dużo uwagi. Krawędzie mebli z Meblika są zaokrąglone, tak by nie stanowiły zagrożenia podczas zabawy. Mają one najwyższą klasę higieniczności E1. Z kolei blaty w meblach dla dzieci wykonane są z płyt MDF pokrytych folią termoplastyczną, odporną na zadrapania i ścieranie.

Top