Zasłony dla dzieci i firanki

Informacje

Dodany: 2018-07-24
Kategoria: meble dzieciece

Tagi dla artykułu
Zasłony dla dzieci i firanki

Zasłony dla dzieci i firanki

W zależności od płci naszej pociechy możemy zdecydować się na zasłony dla dzieci z motywami z popularnych bajek, albo wybrać taki przedstawiający ulice lub całe miasteczko.

A skradły moje serce nie tylko dzięki wzornictwu, ale także dlatego, że można je prać w pralce, co w przypadku pokoju dziecięcego ma kluczowe znaczenie. Od pierwszego wejrzenia pokochałam zasłony dla dzieci Lorena Canals (choć cena zdecydowanie mniej przypadła mi do gustu ;-), dlatego w moim zestawieniu znajdziecie ich kilka. Jak to już zostało wspomniane powyżej, akrylowe dywany dla dzieci mają i tę zaletę, iż nie wywołują ani nie nasilają alergii.

Jeśli domu nie traktuje się wyłącznie jak hotelu przeznaczonego na nocleg, ale po prostu się w nim mieszka, plamy na dywanie są niemal nieuniknione. Dywan jest bardzo mięciutki i spełni swoją rolę zarówno w salonie jak i pokoju dziecięcym. Wszystkie dywany tej kolekcji zostały utkane z syntetycznej przędzy w technice heat set frise, która zapobiega wbijaniu się w strukturę firanki drobin i okruchów, a także wykazuje dużą odporność na zaplamienia.

Dodatkowym udogodnieniem jest antypoślizgowa podstawa firanki, dzięki czemu nie będzie on się samodzielnie przemieszczał w pokoju. Dywan dla dzieci Hello Kitty ma wymiary 80 x 120 cm. Jest miły i miękki, bo wysokość runa to 4 mm. Zapewne większość z nas uzna, że dywanik najbardziej nadaje się do pokoju dziewczynek. Warto wziąć pod uwagę fakt, że firanki w pokoju dziecka będzie się często brudził, dlatego musi być łatwy w pielęgnacji.

Dlatego jest to propozycja do pokoju niemowlęcia lub starszych dzieci, które nie bawią się na dywanie.


Kup opisane produkty w sklepie:
Top