Poduszki dziecięce

img

Na ten temat także pisałem kilka lat temu i możecie znaleźć ten tekst na dole w powiązanych tematach. No to dzięki bogu nie jestem inteligentnym, bo lubię od czasu do czasu się ponudzić. A czym, baranie, się dyskutuje jak nie gustach?

@ lunaria : W tym muszę przyznać racje problem leży w niedopasowaniu się tak panowie znajdziecie pierwszą lepszą. @ poszukiwacz_zaginionej_warki : Rozumiem, no ale to nie jest chyba takie drogie hobby? Prawda, że to ciekawe iż nie widuje się ogłoszeń w stylu: "Mąż kazał sprzedać mi kolekcję butów/torebek/zestawów do makijażu"?

Kuźwa mamy jedno życie, w wieku 30 lat zaczne się uczyć jeździć na desce i gówno mnie obchodzi zdanie innych. @ Ornament : Bo to są baby które są puste i nie mają się niczym pochwalić. @ Szwejkk : a nie pomyslales moze ze tak sprzedaje zeby nie sprzedac?

@ hrumkel : Po małym wybadaniu tematu - to prawdopodobnie ściema, żeby więcej osób zobaczyło oferty. Bez podawania żadnych konkretnych argumentów, bo nie ma tu logicznych argumentów, identycznie jak w przypadku układania Lego. Same nie mają żadnych zainteresowań; kiedy spytasz taką czym się interesuje, z pewnością będzie kluczyć i gadać pierdoły, że "hehe, lubię książki, no wiesz Grey itd itp hehe".

@ Ornament : nigdy nie rozumiem "bo żona każe", "bo mężowi się nie podoba". I trudno mi sobie wyobrazić, żeby oni nie potrafili tego zrozumieć. Ja się otaczam nie idiotami, tylko ogarniętymi ludźmi.

To siadaj i sobie pogadamy i wtedy zmierzymy, kto ma większego" (w sensie przenośni, nie wręczania linijki z odmierzonymi 22 cm).

  • No nie spisałam się No nie spisałam się
  • Łatwiej jest przemalować niż zdzierać tapety i zaczynać Łatwiej jest przemalować niż zdzierać tapety i zaczynać
  • pogop : gorzej jak cie ktoś wystraszy podczas pogop : gorzej jak cie ktoś wystraszy podczas
  • To przecie leciwe 😀 Stylowe i tanie meblościanki muszą takiemu To przecie leciwe 😀 Stylowe i tanie meblościanki muszą takiemu
  • Krzesełka dla dzieci i tablice dziecięce Krzesełka dla dzieci i tablice dziecięce
Top