Pościel dla niemowląt

img

Bynajmniej nie chcę tu zrobić z matki świętej, ale trochę gryzie mnie w oczy to, jak większość Wykopowiczów wypowiadających się w tym znalezisku nagle stoi po stronie Dobrodusznego Państwa, które robi wszystko dla dobra dzieci. Dalej piszesz, że "Państwo powinno interweniować tylko wtedy, kiedy dziecku naprawdę dzieje się krzywda", doskonale jednak znamy statystyki i wiemy, że wychowanie w rodzinie tak dysfunkcyjnej można zakwalifikować jako krzywdę: jeśli nie dziś, to za parę lat to dziecko utknie w gimnazjum i pójdzie na zasiłek kiedy wreszcie osiągnie pełnoletność.

Śmiali się razem, opowiadając nam Żydach, tym jak widzieli spodek Obcych podczas grilla na Mazurach, że po wódce czują "wibracje ego" i inne kosmiczne / mocno szemrane rzeczy, które tak nośnymi tematami są głównie przy wódeczce. Mam kilka mocno strasznych historii w życiu, raczej ze względu na sk%!$ysyństwo i głupotę ludzką, ale tylko jedna jedna dotyczy mnie osobiście i tylko jedna (właśnie ta) jest niewytłumaczalna....przenieśmy się do któregoś z zimowo-jesiennych miesięcy w Polsce środkowo-wschodniej ,małą pipidówa na , ja nudzący się apropo jakiegoś wolnego/weekendu/czegoś tam wybijam do znajomych na pobliskie blokowisko. Taką opcję oczywiście też biorę pod uwagę, ale równie dobrze może być tak, że np. mieszkają w klitce wielkości warzywniaka, a jego kolekcja wala się wszędzie pod nogami i nie ma już gdzie tego dawać.

Dziecięce podejście to reprezentujesz poprzez posty, w których tak ogromnym priorytetem jest nierobienie czegoś, co sprawia przyjemność, tylko dlatego, że "co ludzie powiedzo?!". W moim polega na tym, że możesz robić to czym marzyłeś jako dzieciak i sam podejmujesz decyzję czy stać Cię na zestaw Lego za tysiaka i czy rzeczywiście zjedzenie litra lodów z czekoladą jest warte bolu brzucha( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Może i środek był drastyczny Może i środek był drastyczny
  • Zasłony dla dzieci i firanki Zasłony dla dzieci i firanki
  • To przecie leciwe 😀 Stylowe i tanie meblościanki muszą takiemu To przecie leciwe 😀 Stylowe i tanie meblościanki muszą takiemu
  • Łatwiej jest przemalować niż zdzierać tapety i zaczynać Łatwiej jest przemalować niż zdzierać tapety i zaczynać
  • pogop : gorzej jak cie ktoś wystraszy podczas pogop : gorzej jak cie ktoś wystraszy podczas
Top